Найкращі бутси топ 2019!

Найкращі бутси це не лише обов'язкова частина екіпірування – це основний інструмент футболіста на шляху до успіху. Правильне розташування стопи, свобода руху та матеріали, що знижують навантаження – це ті переваги, які необхідні кожному гравцю. Звичайно, якщо ви прагнете показати найвищі результати, вам потрібні саме найкращі бутси! І слід наголосити, що ціна у багатьох випадках відіграє не першорядну роль. Найголовніше правильна посадка та здатність забезпечити оптимальне зчеплення на поверхні, на якій проходять ігри чи тренування. Для того, щоб споживачеві було простіше орієнтуватися, найбільші виробники футбольного екіпірування, такі як Nike, Adidas, Puma, Under Armour, Mizuno тощо класифікують моделі згідно з маркуванням та кваліфікаційним рівнем. Звісно, ​​диференціація не закінчується цих двох показниках, але є основними.

Вирушаючи в магазин, щоб купити кращі бутси в першу чергу звертайте увагу на маркування (яке покаже на яких поверхнях можна бігати в даній моделі) і якого рівня (аматорського, напівпрофесійного або професійного). Аматорські моделі підійдуть для футболістів-початківців, ігор з друзями, юнацьких команд. Напівпрофесійні – це чудове тренувальне взуття для людей, які займаються футболом більш серйозно та на регулярній основі, професійні (матчові) обирають футболісти відповідного рівня.

 

Як вибрати найкращі бутси

Якщо вам потрібні найкращі бутси для регулярних тренувань, припиніть вибір на напівпрофесійних моделях. Якщо ви любитель і займаєтеся не з регулярною періодичністю - цілком підійдуть аматорські позиції. Однак у лінійках аматорського рівня необхідно особливо ретельно звертати увагу на виробника та характеристики моделі. Кращі бутси незалежно від рівня мають бути зручними та якісними. Визначившись із рівнем, переходимо до класифікації. Сьогодні є наступне взуття для полів натурального походження (FG (Firm ground), HG (hard ground), MG (Multi Ground), SG (Soft Ground). Для штучних полів TF, AG.

• FG (Firm ground) – залежно від моделі та виробника можуть використовуватися як на натуральних, так і штучних полях. Це найпопулярніша конфігурація підошви серед сучасних футболістів.

• SG (Soft Ground)-

підошва з твердими шипами для м'якого ґрунту

• HG (Hard ground)-шипи призначені для твердого втоптаного поля

• MG (Multi Ground) – на підошві в певному порядку розташовані гострі та закруглені шипи, що дозволяють грати і на натуральних, і на штучних полях.

• AG – підошва для штучних полів із вищим волокном

• TF – гумова підошва з безліччю шипів, призначена для штучних поверхонь із низьким волокном. Таке взуття ще називають сороконіжки, багатошипування або просто шипування.

 

Також вибираючи найкращі бутси, приділіть увагу позиції гравця. Наприклад, для бомбардирів, атакуючих, опорних півзахисників, вінгерів чи плеймеркерів виробляється різне за конструкцією взуття. Одна дозволяє швидко набирати вибухову швидкість, інша є максимальною опорою і допомагає ефективно відбивати атаки. Сьогодні виробник намагається максимально «заточити» товарні позиції під конкретні потреби та надати переваги гравцям на різних позиціях. Купуйте тільки якісне взуття фірмового виробництва і тільки тоді ви зможете відчути своє домінування на полі.

 

 

З чого мають бути виготовлені найкращі бутси

Кращі бутси можуть отримати такий статус, тільки якщо в них дуже зручно, вони витримують екстремальні навантаження і не підведуть у найвідповідальніший момент. Оцінка якості тут ґрунтується на характеристиках підошви та верху. З чого ж зроблена підошва найкращих бутс? Авторитетні виробники найчастіше застосовують такі матеріали як поліуретан (PU), термопластичний поліуретан (TPU) або гуму. Дані матеріали мають оптимальні властивості, необхідні виготовлення підмітки певної щільності і міцності. Що стосується матеріалів верху, найкращі бутси виготовляються з натуральної шкіри за вологовідштовхувальними технологіями або синтетичних матеріалів нового покоління, що дають оптимальну розтяжку по стопі. Відомо, що натуральна шкіра добре тягнеться, але також добре вбирає вологу, в той же час синтетичні матеріали навпаки менш еластичні, але більш практичні у вологу погоду. З цієї причини матеріали завжди обробляються відповідно до фірмових технологій.

Серед яких АСС (All Condition Control), FLYKNIT, сітка QUAD-FIT, X-SKIN, Primeknit, NSG (Non-stop grip) і багато інших. Дані технології покликані надати взуттю покращених характеристик, наприклад, зробити синтетичний верх більш еластичним, а шкіру не гігроскопічною. Якщо позиція гравця вимагає подолання максимальних відстаней, необхідно вибирати найм'якше бажане шкіряне взуття. Іноді добрий результат дає комбінація матеріалів. При цьому в місцях, що вимагають більшого розтягування, застосовується шкіра, в інших зонах її сучасні синтетичні аналоги. Щоб максимально виявити свої можливості у різних умовах, професійні тренери рекомендують мати кілька пар взуття для вологої та сухої погоди.



Футбольний магазин Rabona 2024
Просування - mytarget.studio

2017 © Made by djet.me

Оберіть мову для сайту



Основна мова цього сайту українська

Якою версією бажаєте скористатись?